Serwisant

Mechanik instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych jako serwisant (m/k/d)

Firma Wilhelm Theis GmbH jest od ponad 80 lat jednym z wiodących dostawców materiałów budowlanych w regionie. Około 90 pracowników pracuje w naszej lokalizacji w Bad Marienberg oraz w ramach naszych dużych projektów w całych Niemczech - od budynków biurowych po centra handlowe, szpitale, hotele, nieruchomości mieszkalne po obiekty sportowe i eventowe.

Ich zadania

  • Dbają o sprawne działanie systemów grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych naszych klientów
  • Odpowiadasz za prace konserwacyjne i naprawcze oraz usuwanie usterek w regionalnej obsłudze małych klientów i na dużych budowach w całych Niemczech (ok. 30% udziału w montażu)
  • Podejmiesz się również remontów sanitarnych i remontów łazienek oraz modernizacji
  • Po każdym użyciu tworzysz raport serwisowy i konserwacyjny
  • Będziesz raportować do Head of Service i ściśle współpracować z naszym zespołem magazynowym

Twój profil

  • Ukończyłeś szkolenie jako mechanik instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych lub jesteś wyszkolonym elektrykiem z dodatkowymi uprawnieniami w zakresie techniki grzewczej
  • Z nami możesz bez ograniczeń zdobywać i wykorzystywać doświadczenie na różnych systemach i generatorach ciepła opartych na energii odnawialnej
  • Nasi klienci inspirują Cię zorientowanym na rozwiązania i starannym sposobem pracy, zobowiązującym i przyjaznym zachowaniem oraz punktualnością
  • Jej osobista misja: Zadowoleni klienci. Jesteś chętny (mniej więcej raz w miesiącu) do przejęcia usług w nagłych wypadkach i na wezwanie oraz dołożyć wszelkich starań dla swoich klientów.
  • Wnosisz odpowiednią wiedzę z zakresu inżynierii materiałowej
  • Znasz język niemiecki na poziomie C2 i potrafisz komunikować się z naszymi kontaktami u klienta (usługi budowlane lub prywatne gospodarstwa domowe) na równych zasadach
  • Jesteś sprawny fizycznie i posiadasz prawo jazdy kategorii B

Tak pracujemy i pracujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki za nadgodziny
  • Korzyści kapitałotwórcze
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet i laptop, uniform
  • Leasing e-rowerów
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Opłata za karnet na siłownię
  • Indywidualna opieka fizjoterapeuty na miejscu
  • Dalsze szkolenie jest wyraźnie pożądane i wspierane bez ograniczeń (np. certyfikaty, kursy producenta, uprawnienia chłodnicze lub spawalnicze)
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony w firmie rodzinnej

Czy przeczytałeś wystarczająco dużo? wzbudzone zainteresowanie?

Aplikuj z prostym CV (werbung@theis-gmbh.de). Sprawdzimy Twoje dokumenty i skontaktujemy się z Tobą w ciągu tygodnia w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy z naszym zewnętrznym specjalistą HR Nieke Arendtem PERSONAL CHECK. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w ciągu 8-10 dni odbędziesz drugą rozmowę z lokalnym zarządem. W ciągu kilku dni podejmiemy decyzję.